Волинь - Агробізнес: ідеальний перший тайм, драма та трагедія другого

Огляд матчу 29 вересня 2019. Луцьк, стадіон "Авангард".

Агробізнес вже вдруге гостював у Луцьку. У попередньому сезоні остання гра осені тут закінчилася нульовою нічиєю, причому волочисці показали тоді пристойну гру проти одного з лідерів.

Цього сезону вже Агробізнес є одним з лідерів. Волинь втратила на початку сезону чимало необов'язкових очок і тепер намагається пуститися навздогін за лідером, адже для Луцька завдання виходу в Прем’єр-лігу ніхто не відміняв.

Матч обіцяв бути цікавим, господарі виставили атакувальний склад й намагалися йти вперед, однак перший тайм був за Агробізнесом, який контролював гру, створював моменти біля воріт суперника. Особливо виділявся Віталій Груша, який здійснював значний тиск на оборону суперника та створював простір для дій Ігоря Сікорського. На перших хвилинах матчу його удар пройшов зовсім поруч стійки, ще кілька ударів протягом матчу не дійшли цілі. На жаль нападник Агробізнеса та його кращий бомбардир Сікорський сьогодні відзначитись не зміг. Кілька разів він вибігав до воріт на хороші передачі з глибини поля, однак або опинявся в положенні поза грою, або не діставав м'яча.

Агробізнес відкрив рахунок після кутового. Після удару від Семенюка Курило першим був на м'ячі і влучно пробив головою.

Після забитого м'яча Агробізнес продовжував грати в свою гру першим номером, контролюючи м'яч та володіючи територіальною й ігровою перевагою.

Щодо Волині, то вона практично не створила нічого у першому таймі. Активні дії Кожанова щоразу зупиняли гравці Агробізнеса ще до підступів до карного майданчика. Перший момент стався у господарів аж на 42-й хвилині, коли вдався прохід лівим краєм, та простріл на Міху Горопевшека блокував Ігор Бойчук.

Завершився тайм ударом зі штрафного від іменинника цього дня Руслана Черненка. М'яч пролетів над поперечкою.

У перерві Волинь провела одразу дві заміни і дещо активізувалася. Та малюнок гри в загальному не змінився. На 59-й хвилині другу жовту картку отримав Болденков, який спершу сфолив на Гагуні, а потім на Кухаруку.

Агробізнес у більшості, здавалось, мав довести матч до логічної перемоги, однак насправді друге дихання отримала Волинь, причому кількісна перевага Агробізнеса навіть не відчувалася. Мабуть за свою активність господарі були винагороджені далі. Те, що далі відбулось інакше як футбольною драмою не назвеш. На 75-й хвилині Сікорський пробив у стійку, а вже через хвилину біля протилежних воріт помилився воротар Агробізнеса Олександр Воробей, невдало відпасовуючи м'яча захисникові, чим миттєво скористався Кожанов – 1:1.

При певній ейфорії господарів матч став ще видовищнішим. Зрештою, Агробізнес продовжив боротися за три очки. Пішла гра на зустрічних курсах. У гостей запам'яталися удари Семенюка (поруч зі стійкою), a точний удар Зінкевича став легкою здобиччю воротаря Волині Неділька.

У доданий час після атаки Волині м'яч потрапив у руку Палюха і головний арбітр призначив пенальті, яке реалізував Хагназарі точним ударом від стійки.

Залишається лише згадати схожий епізод між цими командами у минулому сезоні у Волочиську, де за більш явно вираженої гри рукою захисника Волині арбітр проігнорував порушення, не призначивши тоді  одинадцятиметровий у ворота суперників Агробізнеса…

Ось так за виграшної загалом гри Агробізнес втрачає важливі очки, а разом з ними і перше місце в турнірній таблиці.