Голи «в роздягальню» і «з роздягальні» принесли нічию у матчі Агробізнеса

3 березня наша команда провела спаринг з учасником Ліги Європи.

В третьому матчі в Туреччині в Агробізнеса був черговий суперник з елітного дивізіону національного, цього разу латвійського, чемпіонату. Попередній матч цих суперників річної давності завершився бойовою нічиєю 1:1. За рік команди зміцніли – латвійці увійшли в зону єврокубків, волочисці піднялися з низів турнірної таблиці в групу лідерів.

У цьому матчі  команди вирішували різні завдання – Валмієра проводила останній спаринг перед стартом в чемпіонаті Латвії, де першим суперником команди буде одразу чемпіон країни -  ФК Рига. Агробізнес перебуває на стадії формування кістяка команди.

Матч розпочався із закритої гри, кожна команда намагалася контролювати м’яч, не створюючи загроз біля воріт суперника.

Лише на 20-й хвилині Агробізнес наніс перший удар по воротах. Гагун пройшов правим краєм, зіграв на Семенця, однак удар останнього виявився неточним.

У латвійців перша нагода була приблизно на 30 хв, однак удар зі штрафного прийняв захисник українців.

У кінці тайму латвійці проявили певну активність в лінії атаки. На останніх хвилинах першої половини Думанюк порушив правила на своїй половині поля. До воріт Воробея було доволі далеко, однак гравець збірної Латвії Ерік Пунцулс пробив бездоганно з відстані більше 30 метрів, коли до перерви залишались лічені секунди. Саме цей гравець був автором гола рік тому.

Другий тайм розпочали з центру поля латвійці, та для того, щоб перехватити м’яч, провести дві атаки і другу реалізувати Агробізнесу знадобилося... 28 секунд. Бойчук із лівого краю навісив у воротарський і Петров випередив захисника переправивши м’яча під перекладину.

Другий тайм виявився значно «веселішим» за перший. Причому Валмієра після пропущеного гола намагалася знову вийти уперед, двічі загрожуючи на початку другої половини. Спочатку після удару з лінії карного майданчика м’яч пройшов поруч зі стінкою, згодом після штрафного трохи вище перекладини/

На 60-й хвилині тренери зробили одразу замін, давши пограти решті гравців. На полі йшла рівна боротьба, однак спершу більше нагод для взяття воріт було в Валмієри, однак принаймні двічі свою команду рятував Воробей, але згодом моменти були в Агробізнеса. Зокрема, Груша вивів на удар Кухарука і удар останнього пройшов поруч з дев’яткою.

За три хвилини до кінця матчу Агробізнес провів швидку атаку, Когут гостро прострілив під набігаючого Семенюка, який наніс потужний удар по воротах, м’яч потрапив у виставлену руку оборонця супеника, що знаходилась в неприродньому положенні та була завадою на шляху м’яча у ворота, однак арбітр невідомо за якими правилами пенальті не призначив, забравши в Агробізнеса потенційну перемогу.

Таким чином, цікавий напружений матч рівних суперників вдруге закінчився унічию із рахунком 1:1.

Валмієра (Валмієра, Латвія) – Агробізнес (Волочиськ, Україна)

03.03.2020. Контрольний матч. Богазкент, Анталія, Туреччина

Склад Агробізнеса: Воробей, Бойчук (Когут Іван 61), Гагун (Гарсія Кампільо 61), Палюх, Курило (Дідик 61), Слотюк (Юхимович 61), Думанюк (Груша 61), Черненко (Семенюк 61), Косовський (Кухарук, 46), Семенець (Когут М., 46), Козьбан (Петров 46).

Попередження: Бойчук 25, Сарсенов 27, Думанюк 44, Кухарук 61

Голи: Пунцулс 45, Петров 46

Агробізнес продовжує підготовку до сезону в Туреччині розбавляючи тренування  спарингами. Наступний матч наша команда проведе з українським клубом, суперником по українській Першій лізі, МФК Миколаїв.