Українсько-китайське протистояння не виявило переможця

10 березня Агробізнес зіграв унічию з екс-чемпіоном Китаю.

У першому таймі лише двічі китайська команда мала можливість загрожувати воротам Агробізнеса – зі стандартів: кутового та штрафного. Зрештою безпосереднього удару по воротах так і не відбулося. Агробізнес володів мячем протягом першої половини матчу, але багато нагод теж не створив. Зокрема, на 43-й хв Палюх пробив з-за меж карного майданчика, однак м’яч пройшов вище перекладини…

У другому таймі гра пожвавішала. На його перших хвилинах фактивізувався Агробізнес, який провів кілька атак та небезпечну серію кутових.

Високі Курило та Захарченко становили загрозу китайським воротам і в роботу пішли руки та лікті китайців. Про це, що азійські команди цим не гребують Агробізнес переконався ще минулого року у матчі з іранською командою. Результатом сутичок в воротарському майданчику Чансунь Ятая стало вилучення капітана китайців центрбека Джо Сана та нашого Євгена Захарченка.

Зрештою за обопільною попередньою домовленістю їх замінили інші гравці. Тренерський штаб Агробізнеса також «від гріха подалі» замінив Ігоря Курила.

Від кутових та стандартів Агробізнес дивідентів не отримав, і в наступні хвилини кілька випадів до наших воріт зробили суперники. Кілька точних ударів здалеку випробували молодого Андрія Антипа, який в кількох епізодах зіграв надійно, та все ж в одному з них не зміг виручити свою команду. Удар нігерійця Аарона Оланаре по неймовірній траєкторії прийшовся у верхній дальній кут воріт. 1:0.

Можна сказати, що турецькі арбітри сьогодні не справилися з грою, бо дивні трактування правил та неузгодженість рішень передалися і футболістам. І в кінці тайму не втримався Артур Думанюк. Порушивши правила, Артур ще й поспілкувався з арбітром, отримавши одразу дві жовті картки поспіль…

Після пропущеного гола Агробізнес поступово заволодів перевагою, намагався розгорнути атаки широким фронтом. Зокрема Микола Когут намагався прорватися лівим краєм, зупинити вінгера китайці могли лише з порушенням правил.

Хороша нагода була в Руслана Черненка, який пробив з району бокової лінії карного майданчика. М’яч потрапив у хрестовину.

У кінці тайму Агробізнес мав перевагу і заслужено її реалізував. Микола Когут таки зумів матеріалізувати свої дії в результат. Пройшов лівим краєм, змістився в центр і пробив із середньої відстані. Удар у Миколи не зовсім вийшов, та воротар суперника відпустив м’яча, до якого першим був Богдан Семенець, і наш форвард не схибив.

Агробізнес у додані хвилини кинувся виривати перемогу, приємно було бачити бажання команди витиснути максимум, однак результат так і залишився нічийним. Й, очевидно, є заслуженим, тому що, попри певну перевагу, Агробізнес не створив достатньо нагод для досягнення перемоги.

Приємно констатувати, що черговий спаринг Агробізнеса був напруженим, а суперник міцним. Було здійснено ще один крок в підготовці до сезону.

Агробізнесу залишилося зіграти останній матч в Туреччині. 14 березня граємо з норвежцями.