Sport Arena у співпраці із знаменитою італійською фірмою Wyscout визначила кращих у двадцятому турі чемпіонату України в Першій лізі. Через перенесений матч Рух - Агробізнес, він до уваги не брався.
ВОРОТАР – Назарій ФЕДОРІВСЬКИЙ (ОБОЛОНЬ-БРОВАР)
ПРАВИЙ ЗАХИСНИК – Олександр СУХАРОВ (АВАНГАРД)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК – Андрій СЕМЕНКО (ІНГУЛЕЦЬ)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК – Олександр ГОЛОВКО (КРЕМІНЬ)
ЛІВИЙ ЗАХИСНИК – Богдан КУКСЕНКО (МФК МИКОЛАЇВ)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК – Владислав КЛИМЕНКО (ЧОРНОМОРЕЦЬ)
ПРАВИЙ АТАКУВАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК – Андрій КОВАЛЬОВ (МФК МИКОЛАЇВ)
ЦЕНТРАЛЬНИЙ АТАКУВАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК – Владислав ДМИТРЕНКО (МЕТАЛІСТ 1925)
ЛІВИЙ АТАКУВАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК – Максим БРАГАРУ (ЧОРНОМОРЕЦЬ)
НАПАДНИК – Андрій ФАЮК (БАЛКАНИ)
НАПАДНИК – Ніка СІТЧІНАВА (ІНГУЛЕЦЬ)
ТРЕНЕР ТУРУ – Сергій КОВАЛЕЦЬ (ЧОРНОМОРЕЦЬ)
ГЕРОЙ ТУРУ – Владислав КЛИМЕНКО (ЧОРНОМОРЕЦЬ)
Також Sport Arena визначила найкращих в інших номінаціях:
НАЙКРАЩИЙ МОЛОДИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРУ – Владислав ДМИТРЕНКО (МЕТАЛЛІСТ 1925)
ДЖОКЕР ТУРУ – Роман ЯЛОВЕНКО (ЧОРНОМОРЕЦЬ) - дебютант Чорноморця вийшов на заміну за рахунку 3:1 і забезпечив розгромодного з лідерів (Волині) з рахунком 5:2, забивши двічі за 11 хвилин.
ГОЛ ТУРУ – Роман ДИТКО (ПРИКАРПАТТЯ) - єдиний м'яч, забитий Прикарпяттям у Миколаєві (1:5) став, на думку експертів, найкрасивішим у 20-му турі.
Гол можна переглянути на відео, що нижче, розпочинаючи з 2.50
Джерело - sportarena.com
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |