Агробізнес виграє в Одесі і зберігає шанси на медалі

Однак не все залежить від нас...

"Чорноморець" став п'ятим українським стадіоном найвищої 4-ої категорії (всього їх за недавнім визначенням шість), на якому зіграв Агробізнес за свою 4-річну історію. Нога нашоuо футболіста тепер не ступала лише на "Арену Львів".

У перші хвилини Чорноморець прибрав до ніг м'яча і провів їх переважно на половині поля Агробізнеса, заробивши перший кутовий на 6-й хвилині. Запалу господарів хватило лише на початок поєдинку.

На 10-й хвилині Петров пройшов правим краєм до воріт Чорноморця, змістився в центр і точно пробив із середньої відстані. Паламарчук справився з ударом.

Агробізнес заволодів ініціативою і через кілька хвилин у Петрова була друга нагода відкрити рахунок.

Черненко вивів нападника Агробізнеса на побачення з воротарем господарів, Сергій проштовхнув м’яча повз воротаря, але добити у порожні ворота не зумів – Лиховідько завадив комфортно пробити.

Чорноморець міг відповісти із стандартів. Принаймні двічі господарі точно пробивали із штрафних, та Олег Мозіль справився із цими ударами.

На 26 хв. Гагун прорвався правим краєм, навісив на дальню стійку, потужно головою пробив Курило – м’яч пролетів вище воріт.

Агробізнес пришвидшив гру, наскільки це можна було зробити у 33-градусну спеку. Відчувалося, що Чорноморець не встигає в ряді епізодів, звідси і були порушення на користь гостей. Після одного з них Черненко пробив із штрафного, але аж надто точно – Паламарчук без проблем взяв м’яча, який летів прямо в руки.

А у доданий час до першого тайму час супернагода відкрити рахунок була у гостей. Після атаки лівим к раєм Бойчук прострілив, Микола Когут на добиванні з близької відстані не влучив у ворота.

У другому таймі Агробізнес втілив награне в першому таймі в результат. Гості продовжили свої атаки. Спершу була чергова нагода у Петрова, але м’яч після його удару пролетів над хрестовиною.

А через хвилину після подачі з кутового Петров пробив головою поруч зі стійкою.

А ще через дві хвилини кількість перейшла в якість. Кухарук скористався нечіткими діями гравців Чорноморця і без роздумів пробив по м’ячу, що відскочив від господарів – 0:1!

Після пропущеного м’яча Чорноморець активізувався, заволодів м’ячем і створив кілька гострих атак. Після удару Долгова у нижній кут Мозіль у стрибку перевів м’яч на кутовий.

Хвилин п'ятнадцять Чорноморець володів суттєвою територіальною перевагою. В останній 10-хвилинці Агробізнесу вдалось дещо вирівняти гру.

Напруга в останні хвилини зашкалювала, господарі хотіли відігратися, гості – зберегти переможний результат.

Обидві команди в кінці мали нагоди забивати. Спершу всі питання мав знімати Семенюк. Його потужний удар на 88 хвилині пройшов у сантиметрах від перекладини, а на 90-й Сергій отримав передачу від Семенця, обіграв воротаря, та Зубейку в останній момент вдалося вибити м’яча з ніг

Ще через дві хвилини нагода була в Семенця, але на заваді став Паламарчук..

Натомісnь Чорномоhець заробив небезпечний штрафний на останній хвилині і заставив похвилюватися уболівальників Агробізнеса. Черговий сейв Мозіля  врятував Агробізнес від втрати переможного рахунку.

Останній кутовий, спроба штурму від господарів і фінальний свисток.

Перемога Агробізнеса залишає нашій команді шанси на медалі. Але не все залежить від нас. Саме гол Руху на останніх хвилинах матчу у Петровому «сплутав карти». Адже навіть перемога у останньому турі над Оболонню Бровар може бути недостатньою, щоб здобути бодай бронзу. У Руха матч в запасі і після перемоги 10 серпня над Металургом він опиниться на другій сходинці, а Агробізнес стане четвертим. Спасінням для команди Чижевського може бути перемога Волині 13 серпня у матчі з Минаєм, але це все прикиди і цифри… Цьогорічний чемпіонат у Першій лізі непередбачуваний і останній тур може не стати винятком. Доживемо до наступниго четверга і побачимо…

У матеріалі використано скріншоти з відеотрансляції матчу від 7.08.2020 Чорноморець - Агробізнес.