22 листопада 2020 у вирішальному матчі перемогли Перлину Поділля.
Цього року чемпіонат Хмельницької області складався з одного дивізіону, який був поділений на три групи. Загальна кількість учасників - 17.
Спершу майбутні чемпіони впевнено перемогли у Групі 3
М | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | Агробізнес Нова Ушиця | 10 | 8 | 1 | 1 | 27:9 | 25 |
2 | ЛМД-Патріоти Деражня | 10 | 6 | 2 | 2 | 36:13 | 20 |
3 | Вікторія Городок | 10 | 5 | 2 | 3 | 21:16 | 17 |
4 | Сокіл Соколівка | 10 | 3 | 3 | 4 | 20:17 | 12 |
5 | Евеліна Ярмолинці | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:26 | 11 |
6 | Колос-ОТГ Дунаївці | 10 | 0 | 0 | 10 | 11:45 | 0 |
По дві найкращі команди з кожної групи вийшли до фінального етапу, в якому розіграли медалі в одне коло.
М | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | Агробізнес Нова Ушиця | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 13 |
2 | ОТГ Стара Синява | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | 10 |
3 | Перлина Поділля Білогір’я | 5 | 2 | 2 | 1 | 11:8 | 8 |
4 | Лісівник Шепетівка | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:14 | 6 |
5 | ЛМД-Патріоти Деражня | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:16 | 4 |
6 | Еліта Пасічна | 5 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | 1 |
Усі результати та турнірні таблиці >>>
Команда з Нової Ушиці вперше в своїй історії стала чемпіоном Хмельницької області.
Нагадаємо, що в 2016 році чемпіоном Хмельниччини ставав волочиський Агробізнес, а в 2017-му - молодіжна команда нашого клубу - Агробізнес-2.
Всі чемпіони останніх років:
Сезон | Чемпіон | 2 місце | 3 місце |
2016 | Агробізнес (Волочиськ) | Случ» (Старокостянтинів) | Случ (Красилів) |
2017 | Агробізнес-2 (Волочиськ) | ФК Хмельницький-ДЮСШ № 1 (Хмельницький) | Случ (Старокостянтинів) |
2018 | Случ (Красилів) | Іскра (Теофіполь) | Случ» (Старокостянтинів) |
2019 | Епіцентр (Дунаївці) | Случ (Красилів) | Случ (Старокостянтинів) |
2020 | Агробізнес (Нова Ушиця) | ОТГ (Стара Синява) | Перлина Поділля (Білогір’я) |
Футбольний клуб Агробізнес (Волочиськ) вітає чемпіонів Хмельницької області 2020 із важливим досягненням та бажає успіхів у майбутніх турнірах.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
10.05.2024 | 8 тур | |
13.30 | ||
ІНГУЛЕЦЬ Петрове |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Петрове, Інгулець |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 25 | 19 | 4 | 2 | 43-14 | 61 |
2 | Інгулець | 25 | 18 | 4 | 3 | 52-15 | 58 |
3 | Лівий берег | 25 | 15 | 4 | 6 | 53-16 | 49 |
4 | Епіцентр | 25 | 11 | 10 | 4 | 36-27 | 43 |
5 | Прикарпаття | 25 | 9 | 9 | 7 | 33-26 | 36 |
6 | Кудрівка-Нива | 25 | 9 | 9 | 7 | 28-30 | 36 |
7 | Маріуполь | 25 | 8 | 11 | 6 | 26-22 | 35 |
8 | Вікторія | 25 | 9 | 8 | 8 | 21-25 | 35 |
9 | Полтава | 25 | 9 | 7 | 9 | 43-39 | 34 |
10 | Агробізнес | 25 | 9 | 7 | 9 | 23-24 | 34 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 13 | 9 | 3 | 1 | 31-9 | 30 |
2 | Динамо Інвест (Львів) | 13 | 8 | 3 | 2 | 23-9 | 27 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 13 | 8 | 3 | 2 | 20-13 | 27 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 13 | 5 | 3 | 5 | 30-22 | 18 |
5 | Галичина (Львів) | 13 | 5 | 3 | 5 | 14-20 | 18 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 13 | 3 | 3 | 7 | 16-24 | 12 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 13 | 3 | 1 | 9 | 15-25 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 13 | 0 | 3 | 10 | 14-41 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 13 | 12 | 0 | 1 | 58-9 | 36 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 13 | 10 | 2 | 1 | 50-10 | 32 |
3 | Галичина (Львів) | 13 | 6 | 5 | 2 | 35-11 | 23 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 13 | 6 | 3 | 4 | 25-13 | 21 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 13 | 5 | 3 | 5 | 33-17 | 18 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 13 | 2 | 2 | 9 | 13-44 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 13 | 2 | 1 | 10 | 9-39 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 13 | 1 | 0 | 12 | 5-85 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | М-Мрія Хмельн. | 7 | 4 | 2 | 1 | 19-5 | 14 |
3 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
4 | Поділля Хмельн. | 7 | 3 | 0 | 4 | 10-14 | 9 |
5 | Новатор Хмельн. | 6 | 1 | 1 | 4 | 6-9 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 7 | 0 | 0 | 7 | 4-28 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 2 | 1 | 2 | 12-9 | 7 |
4 | Фортеця Кам.-Поділ. | 5 | 2 | 0 | 3 | 20-16 | 6 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |