Матч Агробізнес - ВПК-Агро відбудеться у Волочиську 26 травня 2021.
ФК ВПК-Агро — професіональний український футбольний клуб із села Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області. Зареєстрований у с.Вишневе Магдалинівського району. Команда бере участь у Першій лізі чемпіонату України та Кубку України з футболу.
РІК ЗАСНУВАННЯ
2011
Команда отримала таку назву завдяки своєму головному спонсору — ТОВ «ВПК-АГРО» — найбільшому аграрному підприємству Магдалинівського району Дніпропетровської області.
СТАДІОН
Домашній - Колос-Арена (Магдалинівка) - 1500 місць.
Матчі Першої ліги проводить на "Метеорі" (Дніпро) - 24 361 місце.
ДОСЯГНЕННЯ
З часу свого існування з року в рік команда завойовувала титули, поступово піднімаючись в ієрархії футбольних турнірів і зараз виступає в другому дивізіоні загальноукраїнських змагань.
Чемпіонат Магдалинівського району з футболу
Срібний призер: 2012.
Перша ліга чемпіонату Дніпропетровської області з футболу
Чемпіон: 2013.
Чемпіонат Дніпропетровської області
Чемпіон: 2014, 2016;
Срібний призер: 2015, 2017.
Кубок Дніпропетровської області
Володар: 2017
Чемпіонат України серед аматорів
Чемпіон: 2018/19.
Чемпіонат України. Друга ліга 2019/20.
1 місце в групі Б
Результати виступів "ВПК-Агро" у чемпіонатах України ПФЛ
Сезон | Турнір | Місце | І | В | Н | П | М | О |
2019/20 | 2 ліга | 1 (11) | 20 | 15 | 3 | 2 | 48-15 | 48 |
2020/21 | 1 ліга | 10 (16) | 27 | 9 | 4 | 14 | 25-44 | 31 |
АГРОБІЗНЕС - ВПК-АГРО. ПОПЕРЕДНІЙ МАТЧ
ВПК-Агро (Вишневе, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл.) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:3
Чемпіонат України 2020/21. Перша ліга. 13 тур.
16.11.2020. 14.00. Дніпро, стадіон "Метеор". Без глядачів. Температура +1, поле - 3.
Арбітри: головний - Ігор Бич (Київ), асистенти - Євген Яковлев (Київ), Юрій Зоренко (Київ), четвертий - Денис Резніков (Кам'янське). Спостерігач арбітражу - Віталій Дяденко (Кропивницький).
ВПК-Агро: Бубенцов, Красов, Логінов (Білий Артем 46), Сидоренко (Донгаузер 77), Яременко, Мілєсін (Смірнов 77), Шаповалов, Тищенко, Будняк, Кіча (Шмигельский 46), Удод (Шарко 65).
Запасні: Шеліхов, Передистий, Васильєв..
Головний тренер: Сергій Соловйов.
Агробізнес: Артим, Юхимович, Курило, Дідик (Слотюк 80), Романюк, Когут І., Думанюк, Когут М. (Косовський 86), Черненко (Ярмоленко 86), Груша (Семенюк 64), Семенець (Петров 64).
Запасні: Воробей, Палюх.
Головний тренер: Олександр Чижевський.
Попередження: Тищенко 90+3
Голи: Дідик 17ав., Будняк 90+2 - Дідик 24, Груша 45+1, Петров 70
СКЛАД КОМАНДИ
КЕРІВНИЦТВО
Президент: Володимир КОРСУН
Віце-президент: Максим КОРСУН
Віце-президент: Олександр ГАВРИЛЕНКО
Директор: Володимир КНИШ
ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ ТА ПЕРСОНАЛ
Головний тренер: Сергій СОЛОВЙОВ
Тренер: Сергій ДИРЯВКА
Тренер: Кирило СИДОРЕНКО
Тренер воротарів: Микола ЗБАРАХ
Тренер-адміністратор: Олег ГОЛОВАНЬ
ГРАВЦІ
№ | СКЛАД КОМАНДИ | Дата народ. |
ВОРОТАРІ | ||
1 | Денис Шеліхов | 23.06.1989 |
12 | Олександр Воробей | 14.06.1995 |
30 | Микола Збарах | 25.02.1975 |
ЗАХИСНИКИ | ||
3 | Максим Агапов | 28.02.2000 |
4 | Кирило Сидоренко | 25.07.1985 |
15 | Гіоргі Гадрані | 30.09.1994 |
18 | Дмитро Зозуля | 09.06.1988 |
23 | Юрій Яременко | 27.03.1988 |
26 | Іван Білий | 27.01.1988 |
27 | Тимофій Сухар | 04.02.1999 |
28 | Акакі Хубутія | 17.03.1986 |
29 | Сергій Палюх | 02.01.1996 |
ПІВЗАХИСНИКИ | ||
5 | Олександр Вечтомов | 11.01.1988 |
7 | Антон Кіча | 01.05.1990 |
8 | Іван Будняк* | 17.01.1999 |
10 | Олександр Бєляєв | 04.10.1999 |
11 | Іван Тищенко | 07.07.1998 |
13 | Лука Коберідзе | 09.09.1994 |
14 | Дмитро Піддубний | 15.01.2000 |
16 | Святослав Шаповалов | 24.06.1997 |
19 | Олексій Красов | 05.01.1994 |
20 | Микола Ляшенко | 15.04.1991 |
21 | Богдан Шмигельский | 21.12.1993 |
22 | Павло Ксьонз | 02.01.1987 |
24 | Рамін Мухтаров | 27.01.2000 |
25 | Дмитро Шевченко | 15.04.2000 |
НАПАДНИКИ | ||
6 | Енріке Араужо Де Олівейра | 07.08.1998 |
9 | Станіслав Куліш | 08.02.1989 |
17 | Владислав Горбаченко | 11.03.1997 |
*Дискваліфікований
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |