Агробізнес-ДЮСШ-1 зіграв перший півфінал Кубка Преміум-ліги 2008-09

Все вирішиться у другому матчі.

9 січня відбулися перші матчі півфіналів Кубка Преміум-ліги 2008-2009. В обох матчах було зафіксовано нічийні результати, тож все вирішиться у повторних поєдинках. 

Як відомо, учасник цього розіграшу команда Сергія Чижа «Агробізнес-ДЮСШ»-2 2009-2010 залишила цей турнір у чвертьфіналі. Підопічні Вадима Шмигуна «Агробізнес-ДЮСШ»-1 2008-2009 пробилися у півфінал і сьогодні обмінялися голами з F.S. ProffiBall - 1:1. Все вирішиться у повторному матчі.

Півфінали

Сокіл - CFC «AMOR-1» - 2:2

F.S. ProffiBall - «Агробізнес-ДЮСШ»-1 - 1:1

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 М Команда   І   В   Н   П      М     О 
1  Буковина 30 26 3 1 74-21 82
2  Чорноморець 30 19 8 3 44-20 65
3  Лівий Берег 30 19 6 5 50-21 63
4  Агробізнес 30 16 5 9 36-28 53
5  Інгулець 30 12 10 8 41-32 46
6  Прикарпаття-
 Благо
30 9 10 11 33-33 37
7  Металіст  30 10 7 13 31-35 37
8 Пробій 30 10 6 14 29-37 36
9  Фенікс-
 Маріуполь
30 9 9 12 31-32 36
10  Вікторія 30 10 6 14 37-38 36
11  ЮКСА 30 10 6 14 30-40 36
12 Нива Тр 30 8 10 12 24-34 34
13  Чернігів 30 8 7 15 30-36 31
14  Ворскла 30 7 9 14 23-36 30
15  Поділля 30 4 8 17 20-45 21
16  Металург 30 4 7 19 16-61 19