Агробізнес-ДЮСШ 2012-2013 виграв два матчі у перший ігровий день 21 січня.
У турнірі беруть участь 12 команд, розділених на дві групи.
Група А
ФК "Агробізнес" ДЮСШ м. Волочиськ
ФК "Фортеця" 2012
ДЮСШ "Білогір'я"
ФК "StarBalls" 1, Хмельницький
ФК "Поділля" Хмельницький
ФК "Viva Cup-Хмельницький" 2013
Група B
ФК "Viva Cup-Хмельницький" 2012
ФК "Зоря" Хоростків
ФК "Фортеця" 2013
ФК "Тірас" НДЮСШ м. Новодністровськ
ДЮСШ "Сатанів"
ФК "StarBalls" 2, Хмельницький
На першому етапі команди в кожній з груп зіграють між собою в одне коло, а далі відбудеться плей-офф з одного раунду. Команди, які зайняли перші місця в групах зіграють у фіналі, команди з другого місця в групі зіграють за 3-4 місця і т.д.
У перший день змагань відбулося два перших тури. Команда Олега Кубика Агробізнес-ДЮСШ 2012-2013 впевнено виграла обидва матчі, "наколотивши" чимало м'ячів у ворота суперників...
ФК "Агробізнес" ДЮСШ - ФК "Viva Cup-Хмельницький" 2013 - 19:0
Голи у нашій команді: Стець Станіслав (5), Приймак Костянтин (5), Смик Макар (4), Добротвор Максим (2), Наливайчук Тимур, Черненко Єгор, Горбач Назар
ФК "Агробізнес" ДЮСШ - ФК "Поділля" - 12:1
Голи у нашій команді: Приймак Костянтин (6), Стець Станіслав (3), Смик Макар (2), Черненко Єгор
Турнірна таблиця в групі А після 2-х турів 21 січня
М | Група A | І | В | Н | П | Г | О |
1 | ФК "Агробізнес" ДЮСШ | 2 | 2 | 0 | 0 | 31:1 | 6 |
2 | ФК "Фортеця"2012 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:3 | 6 |
3 | ДЮСШ "Білогір'я" | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
4 | ФК "StarBalls"1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
5 | ФК "Поділля" | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:16 | 0 |
6 | ФК "Viva Cup" 2013 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:30 | 0 |
Календар наступних матчів нашої команди:
22.01.2022. 09:35. ФК "Агробізнес" ДЮСШ - ФК "Фортеця" 2
22.01.2022. 11:55. ФК "Агробізнес" ДЮСШ - ДЮСШ "Білогір'я"
22.01.2022. 13:40. ФК "Агробізнес" ДЮСШ - ФК "StarBalls" 1
Радіємо за наших та бажаємо успіхів у наступних матчах.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |