29 січня. Чергова нічия позбавляє Агробізнес-ДЮСШ U15-U16 шансів потрапити у "четвірку".
Агробізнес-ДЮСШ-U-15-16 не зумів перемогти Прикордонник-2 в останньому турі групового турніру. Друга поспіль нічия та необов'язкові втрати очок завадили нашій команді потрапити у "четвірку". Варто казати, що з різних причин останні матчі Агробізнес-ДЮСШ-U15-16 проводив обмеженим складом.
ПРЕМІУМ-ЛІГА. ДИВІЗІОН 5. ПІДГРУПА В
22/01/2022. Агробізнес-ДЮСШ-U-15-16 - Прикордонник-2 - 6:6
Турнірна таблиця
М | ПІДГРУПА В | І | В | Н | П | М | О |
1 | ФК “Гвардія” | 11 | 10 | 0 | 1 | 52-19 | 30 |
2 | ФК ”Студениця-1″ | 11 | 8 | 1 | 2 | 42-25 | 25 |
3 | STV | 11 | 7 | 1 | 3 | 46-30 | 22 |
4 | Сокіл-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 38-21 | 21 |
5 | Стимул+ | 11 | 6 | 1 | 4 | 37-26 | 19 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ-U-15-16 | 11 | 5 | 3 | 3 | 54-40 | 18 |
7 | МФК “Сервіс-Буд” | 10 | 5 | 0 | 5 | 40-26 | 15 |
8 | Прикордонник-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 31-32 | 13 |
9 | Електротранс | 10 | 2 | 2 | 6 | 23-33 | 8 |
10 | SEBN UA | 11 | 2 | 1 | 8 | 18-49 | 7 |
11 | Хмельницька обласна прокуратура | 11 | 1 | 1 | 9 | 25-65 | 4 |
12 | ФК “Меджибіж” | 10 | 1 | 0 | 9 | 12-50 | 3 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |