Стартували у 2022-му...

Агробізнес провів перший контрольний матч в 2022 році.

На майданчику зі штучним покриттям спорткомплексу ім. Богдана Маркевича у Винниках зіграли проти чинного чемпіона Львівщини та одного з лідерів чемпіонату України серед аматорів.

02.02.2022. Агробізнес - Юність (Верхня/Нижня Білка) - 1:2
Контрольний матч. Винники. Спорткомплекс ім. Б. Маркевича. 14.00
Голи: Думанюк (29) - Теплий (26), Шарабура (72)

Склад Агробізнеса у першому таймі: Мозіль, Карась, Бєлоусов, Бойчук, Нагорний, Думанюк, Русьян, Семенюк, Груша Апанчук, ГНП

Агробізнес підійшов до матчу на фоні дворазових навантажень. Четверо футболістів у першому таймі вперше з’явились на полі в складі Агробізнеса, тож з перших хвилин матчу відчувалась певна незіграність. Перша частина тайму  пройшла в рівній боротьбі, у його другій половині Агробізнес переважав і більше атакував ворота суперника.

Юність відкрила рахунок на 26-й хвилині та Агробізнес швидко відігрався. Думанюк влучно пробив з-за меж карного майданчика.

Згодом Артур міг створити шедевр, запустивши м’яча по дузі у «дев’ятку», однак наших суперників виручила хрестовина.

У другому таймі Агробізнес повністю змінив склад: Артим, Курило, Когут Іван, Гудзінський, Ємаєв, Вербний, Черненко, Синиця, гравці на перегляді.

Загалом картина у другому таймі була схожою з першим. У перші хвилини Агробізнес налагоджував взаєморозуміння між новими гравцями на футбольному полі і гра була рівною. Та згодом Агробізнес перехопив ініціативу і мав хороші нагоди вийти вперед. В одному з епізодів Синиця опинився в чудовій позиції, однак не зумів переграти воротаря Юності, Завдавав ударів Вербний та інші, однак кіпер наших суперників Андрій Жук зіграв надійно.

Натомість Юність змогла вийти вперед на 72-й хвилині матчу, коли Агробізнес виділяв на атаку великі сили, намагаючись повести в рахунку.

Наша команда кінцівку матчу провела в атаках, однак забити так і не зуміла.

Більше світлин з матчу чекайте на офіційній сторінці ФК Агробізнес у FACEBOOK.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net