Три дитячо-юнацькі команди Агробізнес-ДЮСШ у неділю зіграли чергові матчі.
У суботу 5 лютого відбувся 9-й тур дитячої Преміум-ліги вікової групи 2008-2009, в якому дві наші команди участі не брали, а в неділю - 10-й тур.
ДИТЯЧА ПРЕМІУМ-ЛІГА ВІКОВОЇ ГРУПИ 2008-2009
Обидві волочиські команди сьогодні грали з аутайдером, ФА Рівень і здобули очікувані перемоги.
Агробізнес-ДЮСШ-1-2008-2009 (тренер Вадим Шмигун) - ФА Рівень - 14:0.
Агробізнес-ДЮСШ-2-2009-2010 (тренер Сергій Чиж) - - ФА Рівень - 3:0.
Здобувши сьогодні по перемозі, підопічні Сергія Чижа та Вадима Шмигуна продовжують займати верхні місця в турнірній таблиці.
Турнірна таблиця після 10 туру
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ-2-2009-2010 | 10 | 7 | 2 | 1 | 50-14 | 23 |
2 | Сокіл (Хмельницький) | 9 | 6 | 3 | 0 | 67-9 | 21 |
3 | Агробізнес-ДЮСШ-1-2008-2009 | 8 | 5 | 2 | 1 | 48-11 | 17 |
4 | CFC «AMOR-1» | 9 | 5 | 1 | 3 | 41-20 | 16 |
5 | F.S.ProffiBall | 7 | 3 | 0 | 4 | 41-13 | 9 |
6 | CFC «AMOR-2» | 10 | 1 | 0 | 9 | 9-106 | 3 |
7 | ФА «Рівень» | 9 | 0 | 0 | 9 | 6-88 | 0 |
Наступний 11-й тур відбудеться через тиждень.
ПРЕМІУМ-ЛІГА КУБОК "РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА"
Як відомо, Агробізнес U15-16 боровся за першу четвірку підгрупи В дивізіону 5, однак нашим юнакам трішки не хватило і вони продовжуватимуть свої виступи у втішному турнірі дивізіону 5, Кубку "РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА".
ІНФОРМАЦІЯ ВАРТА УВАГИ! Гравець Агробізнес U15-16 Микола ТРАЧУК став найкращим бомбардиром дивізіону 5, серед 46-ти команд! І це при тому, що пропустив ряд матчів.
Гравець | Команда | Голи | З пен. |
Трачук Микола | Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 | 24 | |
Нагорняк Валентин | ПЧ-18 (Шепетівка) | 22 | |
Даньків Тарас | ФГ “КОСВО” | 22 | (2) |
Кошелюк Вадим | Скорпіон | 21 |
У Кубку "РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА" нашими суперниками є ФК МІЦЬ-ЧУМАК, МФК Буг і FC Friends.
У першому матчі 6 лютого Агробізнес U15-16 зіграв із ФК МІЦЬ-ЧУМАК унічию - 4:4. У нашій команді в цьому матчі були кадрові проблеми - двоє дискваліфікованих, також по різних причинах не змогли зіграти ряд футболітів. ТОж прийшлось грати без замін, до того ж один із номінальних воротарів грав польовим гравцем. Тож результат матчу можна вважати прийнятним. Саме в такі моменти виробляєтья характер та шліфується майстерність майбутніх футболістів.
Наступний матч - через тиждень.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
28.04.2024 | 6 тур | |
12.00 | ||
ВІКТОРІЯ Суми |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Суми, Ювілейний |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 23 | 18 | 3 | 2 | 42-14 | 57 |
2 | Інгулець | 23 | 16 | 4 | 3 | 45-15 | 52 |
3 | Лівий берег | 23 | 14 | 4 | 5 | 50-14 | 46 |
4 | Епіцентр | 23 | 9 | 10 | 4 | 32-25 | 37 |
5 | Маріуполь | 23 | 8 | 11 | 4 | 26-20 | 35 |
6 | Полтава | 23 | 9 | 7 | 7 | 41-35 | 34 |
7 | Агробізнес | 23 | 9 | 7 | 7 | 23-21 | 34 |
8 | Прикарпаття | 23 | 8 | 9 | 6 | 32-22 | 33 |
9 | Кудрівка-Нива | 23 | 8 | 9 | 6 | 26-26 | 33 |
10 | Вікторія | 23 | 8 | 7 | 8 | 20-25 | 31 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 7 | 3 | 1 | 24-8 | 24 |
2 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 20-8 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 16-10 | 23 |
4 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 3 | 4 | 13-17 | 15 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 4 | 2 | 5 | 25-20 | 14 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 3 | 2 | 6 | 15-20 | 11 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 3 | 1 | 7 | 15-21 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 0 | 3 | 8 | 12-36 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 11 | 0 | 0 | 52-6 | 33 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 9 | 1 | 1 | 48-10 | 28 |
3 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 5 | 2 | 27-11 | 17 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 5 | 2 | 4 | 23-12 | 17 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 3 | 3 | 5 | 20-16 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 2 | 2 | 7 | 12-36 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 2 | 1 | 8 | 8-30 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 1 | 0 | 10 | 5-74 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 6 | 3 | 2 | 1 | 18-5 | 11 |
4 | Поділля Хмельн. | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-13 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-24 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |