Агробізнес програв перший матч у Туреччині

17 лютого поступилися датчанам.

Агробізнес лише розпочав серію контрольних матчів у Туреччині. Після двох днів тренувань на тлі навантажень вийшли із лідером одного з дивізіонів чемпіонату Данії, який тут провів уже не один матч.

Агробізнес (1 тайм): Мозіль, Юхимович, Курило, Зубков, Нагорний, Вербний, Когут Микола, Черненко, Мочуляк, Синиця, Апанчук

У першому таймі наші футболісти мали територіальну ініціативу і виглядали трохи краще супротивників, але на перерву команди пішли за «сухого» нічийного рахунку.

Агробізнес (2 тайм): Артим, Бойчук, Юхимович, Карась, Курило, Думанюк, Гудзінський, Синиця, Семенюк, Русьян, Галадей

У другому таймі склад Агробізнеса суттєво змінився, вийшли нові гравці. У перших контрольних поєдинках, як зазначав нещодавно головний тренер ФК Агробізнес Олександр Чижевський, кожному гравцю надаватиметься приблизно однаково ігрового часу, щоб сповна визначити можливості кожного футболіста. 

Вже в дебюті волочисці мали відкривати рахунок. Олег Синиця опинився у чудовій позиції на куті воротарського, однак його удар парирував воротар…

А згодом Агробізнес «заробив» пенальті у свої ворота. Після прострілу з лівого краю Юхимович зіграв грудьми, але м’яч підступно потрапив у руку. Український арбітр Олександр Солов'ян поставив на "точку" (до слова матч по тайму обслуговували дві бригади українських арбітрів які працюють у Премэєр-лізі. У першому таймі головним арбітром був Максим Козиряцький). Пенальті датчани чітко реалізували.

А через чотири хвилини заробили ще один небезпечний стандарт на лінії карного майданчика. Мілета Райовіч оформив «дубль» чудовим ударом у дальню стійку, без шансів до Артима.

Далі суттєвих моментів біля воріт суперника Агробізнесустворити не вдалося, натомість суперник провів кілька атак, одна з яких завершилася третім взяттям воріт.

Завтра команда продовжить тренування, а 20 лютого очікується наступний спаринг, цього разу із українським «Поліссям».

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net