Агробізнес поступився клубу Прем’єр-ліги

20 лютого наша команда зіграла другий спаринг у Туреччині. 

Минай цим матчем завершував навчально-тренувальний цикл і вирушав до України, де приблизно за тиждень стартуватиме у весняній Прем’єр-лізі проти луганської Зорі. Агробізнес лише розпочинає важливий етап підготовки до весняних стартів.

Минай (Україна) - Агробізнес (Україна) - 1:0
20.02.2022. Контрольний матч. Манавгат, Анталія. Emirhan Sport Center
Гол: Казаков 40.

Агробізнес (1 тайм): Артим, Курило, Зубков, Юхимович, Бойчук, Нагорний, Черненко, Вербний, Семенюк, Когут М., Апанчук

З перших секунд Агробізнес пішов уперед і вже на першій хвилині Зубков наніс небезпечний удар здалеку. Воротар суперників перевів м’яча на кутовий.

Минай відповів на сьомій хвилині. Після виконання штрафного з правого краю м’яч потрапив у хрестовину воріт Андрія Артима.

Далі Минай заволодів територіальною перевагою. Варто відмітити, що оборона Агробізнеса діяла злагоджено і не дала супернику створити значну гостроту біля своїх воріт. Однак стійка ще раз врятувала Агробізнес всередині першого тайму тайму після удару Месхі.

А у кінці першого тайму Агробізнес вже вкотре пропустив після «стандарту». Після прямого навісу Руслан Черненко м’яча вибив, однак його підхопив Максим Казаков і потужним ударом під перекладину відкрив рахунок.

Агробізнес (2 тайм): Мозіль, Курило, Карась, Зубков, Нагорний (Когут М. 80), Гудзінський, Думанюк, Когут І., Мочуляк, Русьян, Галадей

По перерві Агробізнес заграв активніше і заволодів територіальною перевагою.

По суті за другий тайм суперник не створив нічого небезпечного біля воріт Мозіля, натомість Агробізнес атакував і в нього крім інших було принаймні два супермоменти, які не використали на початку тайму Дмитро Галадей і в його кінці Сергій Русьян. Останні хвилини матчу Агробізнес провів у атаках, однак уникнути поразки від команди УПЛ так і не зумів.

Наступний матч наша команда проведе 23 лютого з житомирським Поліссям.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net