Дитячі команди Агробізнес-ДЮСШ зійшлися у дербі
20.02.2022. Агробізнес-ДЮСШ-2-2009-2010 - Агробізнес-ДЮСШ-1-2008-2009 - 3:2
У рамках 14-го туру волочиські команди Агробізнес-ДЮСШ зійшлися між собою. Команда 2009-2010 року святкувала мінімальну перемогу. Цікаво, що результат матчу, як і в першому колі, - 3:2 на користь команди Сергія Чижа.
Турнірна таблиця після 14 туру
№ | Команди | І | В | Н | П | М’ячі | О |
1 | “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 | 11 | 8 | 2 | 1 | 53-16 | 26 |
2 | Сокіл | 12 | 7 | 3 | 2 | 93-13 | 24 |
3 | CFC “AMOR-1” | 11 | 6 | 1 | 4 | 44-24 | 19 |
4 | “Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 51-15 | 18 |
5 | F.S. ProffiBall | 10 | 5 | 1 | 4 | 49-17 | 16 |
6 | CFC “AMOR-2” | 11 | 2 | 0 | 9 | 14-114 | 6 |
7 | ФА “Рівень” | 11 | 0 | 0 | 11 | 6-111 | 0 |
Нашим командам залишилося провести такі матчі:
“Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-2 - F.S. ProffiBall
“Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 - CFC “AMOR-1”
“Агробізнес-ДЮСШ” Волочиськ-1 - ФА “Рівень”
По їх результатах команди, які займуть перші чотири місця розіграють медалі.
ПРЕМІУМ-ЛІГА КУБОК "РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА"
20.02.2022. Агробізнес ДЮСШ U-15-16 – FC Friends - 9:8
Цим матчем підопічні Ігоря Дюга закінчили виступи у Кубку "РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА", зігравши три матчі:
Агробізнес ДЮСШ U-15-16 – ФК МІЦЬ-ЧУМАК - 4:4
Агробізнес ДЮСШ U-15-16 – МФК Буг - 1:5
Агробізнес ДЮСШ U-15-16 – FC Friends - 9:8
Переможцями втішного турніру КУБОК "РОДИННА ПАСІКА ГАВАГА" стали футзалісти МФК Буг.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |