«КУБОК ДОПОМОГИ» У ВИННИКАХ: ФУТБОЛ, ДРУЖБА,
ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ГОСПІТАЛЮ

 

 Ще ніколи український народ не був таким єдиним, як у останні півтора місяці. Оголошена росією війна остаточно змусила визначитися наших співвітчизників та єдиним фронтом стати на захист рідної землі. Сьогодні немає значення, ким ти був до 24 лютого 2022 року. Сьогодні всі ми – Захисники України! Кожен на своєму місці робить свій внесок у збереження цілісності країни та її державності.

Не стала осторонь війни за Україну і футбольна спільнота. Наші лідери «Динамо» та «Шахтар» у квітні проведуть серію благодійних матчів з провідними командами Європи, відомі футболісти записуються в лави ЗСУ чи тероборони, займаються збором коштів для армії, медицини, вирішення гуманітарних проблем. Для Національної збірної України серед ветеранів допомога армії є звичайною справою – впродовж останніх восьми років за ініціативи президент АВФУ Олега Собуцького знамениті футболісти проводять турне в підтримку військових, загалом це більше 200 знакових матчів в різних куточках України та світу.
Продовжуючи розпочату справу, Національна зірна ветеранів стала учасником турніру Кубок Допомоги, який 9-10 квітня був проведений у Винниках на базі ФК «Рух». Головною метою змагання став збір коштів для закупівлі медичного обладнання для госпіталю прикордонної служби в місті Львів.

ЧИТАТИ ДАЛІ >>>

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net