12-13 листопада на стадіонах Київської області відбудеться фінальний етап чемпіонату України 45+ пам'яті Віталія Хмельницького.
Агробізнес (Волочиськ) та Агробізнес (Нова Ушиця) перед дербі 30 жовтня
У фінальному етапі приймуть участь п’ять команд, які зіграють в одне коло протягом двох ігрових днів. Кожна команда, таким чином, зіграє чотири матчі, по два матчі на день. За результатами змагань будуть визначені переможці та призери.
Команду Агробізнес 45+ представлятимуть чемпіони Хмельницької області серед ветеранів 40+ Агробізнес (Волочиськ) та срібні призери - Агробізнес (Нова Ушиця), які підходять по віку згідно регламенту чемпіонату.
Нагадаємо, що Агробізнес 35+ неодноразово брав участь та вигравав чемпіонат України, а от у чемпіонаті України 45+ зіграє вперше.
Організаторами турніру традиційно виступають Асоціація ветеранів футболу України, ТОВ «Агробізнес» – провідний виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні та Благодійний фонд родини Собуцьких.
Побажаємо нашим землякам успіхів у чемпіонаті України серед ветеранів 45+.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
10.05.2024 | 8 тур | |
13.30 | ||
ІНГУЛЕЦЬ Петрове |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Петрове, Інгулець |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 25 | 19 | 4 | 2 | 43-14 | 61 |
2 | Інгулець | 24 | 17 | 4 | 3 | 49-15 | 55 |
3 | Лівий берег | 25 | 15 | 4 | 6 | 53-16 | 49 |
4 | Епіцентр | 24 | 10 | 10 | 4 | 33-25 | 40 |
5 | Кудрівка-Нива | 24 | 9 | 9 | 6 | 28-27 | 36 |
6 | Маріуполь | 24 | 8 | 11 | 5 | 26-21 | 35 |
7 | Вікторія | 25 | 9 | 8 | 8 | 21-25 | 35 |
8 | Полтава | 24 | 9 | 7 | 8 | 41-36 | 34 |
9 | Агробізнес | 25 | 9 | 7 | 9 | 23-24 | 34 |
10 | Прикарпаття | 24 | 8 | 9 | 7 | 32-26 | 33 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 12 | 8 | 3 | 1 | 27-8 | 27 |
2 | Динамо Інвест (Львів) | 12 | 8 | 2 | 2 | 18-11 | 26 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 12 | 7 | 3 | 2 | 20-8 | 24 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 12 | 5 | 2 | 5 | 28-20 | 17 |
5 | Галичина (Львів) | 12 | 4 | 3 | 5 | 13-20 | 15 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 12 | 3 | 3 | 6 | 15-20 | 12 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 12 | 3 | 1 | 8 | 15-24 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 12 | 0 | 3 | 9 | 13-38 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 12 | 12 | 0 | 0 | 53-6 | 36 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 12 | 10 | 1 | 1 | 50-10 | 31 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 12 | 6 | 2 | 4 | 25-13 | 20 |
4 | Галичина (Львів) | 12 | 4 | 5 | 3 | 27-12 | 17 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 12 | 4 | 3 | 5 | 26-16 | 15 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 12 | 2 | 2 | 8 | 13-38 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 12 | 2 | 1 | 9 | 8-32 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 12 | 1 | 0 | 11 | 5-80 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | М-Мрія Хмельн. | 7 | 4 | 2 | 1 | 19-5 | 14 |
3 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
4 | Поділля Хмельн. | 7 | 3 | 0 | 4 | 10-14 | 9 |
5 | Новатор Хмельн. | 6 | 1 | 1 | 4 | 6-9 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 7 | 0 | 0 | 7 | 4-28 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 2 | 1 | 2 | 12-9 | 7 |
4 | Фортеця Кам.-Поділ. | 5 | 2 | 0 | 3 | 20-16 | 6 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |