26 вересня у Волочиську відбувся матч 1 туру нового чемпіонату.
Юні футболісти розпочинають новий сезон. Чемпіони ДЮФЛ ХО 2023 U12, підопічні Олега Олеговича Кубика, переходять у новий сезон у віковй категорії U13.
У неділю відбувся матч із знайомим суперником, Новатором із Хмельницького, з яким у двох матчах в минулому сезоні наші футболісти перемагали з мінімальним рахунком.
Цього разу господарі швидко відкрили рахунок, а на десятій хвилині його закріпили. Обидва голи на рахунку Станіслава Стеця.
Подальші 60 хвилин матчу пройшли у цікавій боротьбі, однак голів більше забито не було.
Після першого туру турнірна таблиця набула такого вигляду:
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-1 Хмельницький | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 3 |
1 | М-Мрія Хмельницький | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 3 |
3 | Агробізнес-ДЮСШ Волочиськ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 |
4 | Новатор Хмельницький | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 0 |
5 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | 0 |
5 | Поділля Хмельницький | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | 0 |
Більше фото з матчу - на офіційній сторінці ФК Агробізнес у FACEBOOK
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
28.04.2024 | 6 тур | |
12.00 | ||
ВІКТОРІЯ Суми |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Суми, Ювілейний |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 23 | 18 | 3 | 2 | 42-14 | 57 |
2 | Інгулець | 23 | 16 | 4 | 3 | 45-15 | 52 |
3 | Лівий берег | 23 | 14 | 4 | 5 | 50-14 | 46 |
4 | Епіцентр | 23 | 9 | 10 | 4 | 32-25 | 37 |
5 | Маріуполь | 23 | 8 | 11 | 4 | 26-20 | 35 |
6 | Полтава | 23 | 9 | 7 | 7 | 41-35 | 34 |
7 | Агробізнес | 23 | 9 | 7 | 7 | 23-21 | 34 |
8 | Прикарпаття | 23 | 8 | 9 | 6 | 32-22 | 33 |
9 | Кудрівка-Нива | 23 | 8 | 9 | 6 | 26-26 | 33 |
10 | Вікторія | 23 | 8 | 7 | 8 | 20-25 | 31 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 7 | 3 | 1 | 24-8 | 24 |
2 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 20-8 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 16-10 | 23 |
4 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 3 | 4 | 13-17 | 15 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 4 | 2 | 5 | 25-20 | 14 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 3 | 2 | 6 | 15-20 | 11 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 3 | 1 | 7 | 15-21 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 0 | 3 | 8 | 12-36 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 11 | 0 | 0 | 52-6 | 33 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 9 | 1 | 1 | 48-10 | 28 |
3 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 5 | 2 | 27-11 | 17 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 5 | 2 | 4 | 23-12 | 17 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 3 | 3 | 5 | 20-16 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 2 | 2 | 7 | 12-36 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 2 | 1 | 8 | 8-30 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 1 | 0 | 10 | 5-74 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 6 | 3 | 2 | 1 | 18-5 | 11 |
4 | Поділля Хмельн. | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-13 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-24 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |