Перед матчем Поділля – Агробізнес

Матч 14 туру відбудеться у Хмельницькому 27 жовтня.

ПРО СУПЕРНИКА

Засновано: 1960

Стадіон: СК Поділля (вміщує 6800 глядачів).

Офіційний сайт: fcpodillya.com.ua

Колишні назви:

1960–1975: «Динамо», 1975–1978: «Хвиля», 1978–1993: «Поділля», 1993–1994: «Норд­АМ­Поділля», з 1994 року – «Поділля»

ДОСЯГНЕННЯ ПОДІЛЛЯ

Чемпіонат Першої ліги:

4 місце – 1992

Чемпіонат Другої ліги, група «А»:

переможець – 1997/98, 2021

Кубок України

1/16 фіналу – 1995–96  

МАТЧІ ПОДІЛЛЯ В СЕЗОНІ 2023/24

Кубок України: 2 етап. 2 серпня

Поділля – Нива Тр – 0:0, пен. 2:3

Перша ліга:

29.07.23. Прикарпаття - Поділля - 1:1
06.08.23. Поділля - Нива Б - 0:2
12.08.23. Металіст - Поділля - 1:1
19.08.23. Поділля - Епіцентр - 0:0
28.08.23. Агробізнес - Поділля - 0:0
03.09.23. Хуст - Поділля - 2:1
10.09.23. Поділля - Нива Т - 2:0
15.09.23. Карпати - Поділля - 2:1
22.09.23. Поділля - Буковина - 1:1
29.09.23. Поділля - Прикарпаття - 1:1
08.10.23. Нива Б - Поділля - 2:1
15.10.23. Поділля - Металіст - 1:0
20.10.23. Епіцентр - Поділля - 2:2

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: 

Віталій КОСТИШИН (12.10.1986). Очолює Поділля з 2017 року.

АГРОБІЗНЕС, ПОДІЛЛЯ. ТУР ЗА ТУРОМ

ІСТОРІЯ МАТЧІВ АГРОБІЗНЕС - ПОДІЛЛЯ

Друга ліга 2017/18

19.08.2017. Агробізнес – Поділля – 2:1

Голи: Темнюк (2), Пліс (79) – Ліповуз (55)

15.09.2017. Агробізнес – Поділля – 2:1

Голи: Курило (16), Семенець (67) –Джурко (37)

06.04.2018. Поділля – Агробізнес – 0:4

Голи: Груша (46), Слотюк (60), Груша (76), Юрчак (89)

Перша ліга 2021/22

25.09.2021. Агробізнес – Поділля – 0:0

МАТЧ ПЕРШОГО КОЛА АГРОБІЗНЕС - ПОДІЛЛЯ

Агробізнес (Волочиськ) - Поділля (Хмельницький) - 0:0

Чемпіонат України 2023/24. Перша ліга. 5 тур. 

28.08.2023. Волочиськ, стадіон "Юність". Без глядачів. 

Арбітри:  головний -  Лапко Степан (Львів), асистенти -  Бамбурак Володимир (Чернівці), Морозюк Богдан (Івано-Франківськ), резервний арбітр - Матковська Марина (Хмельницький). Спостерігач арбітражу:  Антимійчук Віктор (Чернівці)

Агробізнес: Попович, Гаврушко, Бариляк, Даценко, Теплий, Заєць, Квасний (Лень 67), Толочко (Тишинінов 90+1), Свистун (Равлик 67), Волков (82), Кузьмин (Тяпкін 90+1)
Заміни: Хмеловський, Мінчев, Білий, Мячин, Гудзінський, Грицак.
Головний тренер - Олександр Чижевський

Поділля: Задерейко, Веремієнко, Сімінін, Чушенко, Болденков, Цибульник, Пріхна, Коваленко, Костенко, Боженар, Василенко. 
Заміни: Петриченко, Оробець, Назарчук, Лис, Биков, Доброхотов, Войтіховський, Корешков, Савчук, Каверін
Головний тренер - Віталій Костишин

Попередження: Бариляк 49, Гаврушко 87, 87 - Костенко 59, Болденков 75, Корешков 85

Вилучення: Гаврушко 87

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР

Костишин Віталій 

Народився 12.10.1986

Тренує Поділля з 2017 року

СКЛАД КОМАНДИ. ГРАВЦІ

ВОРОТАРІ
1 Непогодов Дмитро 17.02.88
55 Задерейко Антон 04.03.99
99 Петриченко Богдан 06.03.96
ЗАХИСНИКИ
2 Пріхна Дмитро 06.06.95
3 Сімінін Сергій 09.10.87
4 Болденков Валерій 08.09.94
5 Савчук Гліб 17.02.03
23 Чушенко Владислав 27.10.00
27 Назарчук Роман 04.04.03
33 Веремієнко Олег 13.02.99
44 Корешков Валентин 17.02.99
ПІВЗАХИСНИКИ
6 Костенко Кирило 04.12.98
8 Доброхотов Ярослав 01.11.00
9 Задоя Євген 05.01.91
13 Коваленко Ілля 20.03.90
15 Цибульник Олександр 01.01.93
20 Оробець Іван 03.12.03
21 Лис Назар 14.05.06
22 Боженар Даниїл 18.11.99
66 Биков Євгеній 03.06.03
НАПАДНИКИ
7 Войтіховський Максим 07.01.99
10 Василенко Станіслав 01.06.01
18 Карпенко Ігор 24.09.97
49 Каверін Віталій 04.09.90

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група

М   Команда   І   В   Н   П     М      О 
1  Карпати 18 14 3 1 34-10 45
2  Інгулець 18 13 3 2 41-13 42
3  Лівий берег 18 11 3 4 40-11 36
4  Маріуполь 18 8 7 3 22-14 31
5  Епіцентр 18 8 7 3 27-21 31
6  Вікторія 18 8 6 4 19-18 30
7  Полтава 18 8 5 5 35-27 29
8  Агробізнес 18 8 5 5 20-15 29
9  Кудрівка-Нива 18 7 6 5 21-19 27
10  Прикарпаття 18 6 8 4 27-18 26

 

ПЕРША ЛІГА 2023/24. ГРУПА А

М   Команда   І   В   Н   П     М      О 
1  Карпати 18 14 3 1 34-10 45
2  Епіцентр 18 8 7 3 27-21 31
3  Агробізнес 18 8 5 5 20-15 29
4  Нива Б 18 7 6 5 21-19 27
5  Прикарпаття 18 6 8 4 27-18 26
6  Буковина 18 6 3 9 16-23 21
7  Поділля 18 4 8 6 18-17 20
8  Нива Тр 18 5 5 8 15-19 20
9  Металіст 18 3 5 10 13-27 14
10  Хуст 18 3 2 13 15-37 11

 

ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3

U17

  М   Команда  І   В   Н   П    Р/М    О 
1 ДЮФА Динамо (Львів) 7 6 1 0 17-3 19
2 АФ Скала 1911 (Стрий) 7 6 0 1 17-5 18
3 Динамо Інвест (Львів) 7 4 1 2 10-8 13
4 Агробізнес-ДЮСШ 7 3 1 3 12-8 10
5 Арсенал (Чернівці) 7 2 1 4 13-14 7
6 Галичина (Львів) 7 1 3 3 8-15 6
7 ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) 7 1 1 5 10-15 4
8 ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) 7 0 2 5 9-28 2

 U15

 №  Команда  І   В   Н   П   Р/М   О 
1 АФ Скала 1911 (Стрий) 7 7 0 0 32-3 21
2 ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) 7 6 0 1 27-6 18
3 ДЮФА Динамо (Львів) 7 4 1 2 13-6 13
4 Галичина (Львів) 7 3 2 2 22-7 11
5 Арсенал (Чернівці) 7 1 3 3 11-9 6
6 Агробізнес-ДЮСШ 7 1 1 5 6-23 4
7 Динамо Інвест (Львів) 7 1 1 5 3-19 4
8 ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) 7 1 0 6 3-44 3

ДЮФЛ XO 2023/24

U13

  М   Команда Ігор  В   Н   П   Р/М   О 
1 Агробізнес-ДЮСШ 5 5 0 0 10-2 15
2 ДЮСШ-1 Хмельн. 5 3 1 1 8-4 10
3 М-Мрія Хмельн. 5 2 2 1 12-5 8
4 Поділля Хмельн. 5 2 0 3 6-7 6
5 Новатор Хмельн. 5 1 1 3 6-8 4
6 КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин 5 0 0 5 1-17 0

 U11 група 1

 №  Команда Ігор  В   Н   П   Р/М   О 
1 ДЮСШ-2 Кам.-Под. 4 4 0 0 21-2 12
2 Фортеця Кам.-Поділ. 3 2 0 1 18-8 6
3 ДЮСШ-1 1 Хмельн. 3 1 1 1 10-2 4
4 Агробізнес-ДЮСШ 4 1 1 2 7-7 4
5 ДЮСШ-1 2 Хмельн. 4 0 0 4 0-37 0