Старший тренер ФК "Агробізнес" народився 23 січня.
Співробітник служби безпеки ФК Агробізнес народився 21 січня.
Головний тренер ФК Агробізнес Олександр Чижевський про перше півріччя новоствореного Агробізнеса.
Нашу команду поповнив захисник, минулим клубом якого була тернопільська Нива.
Заплановано одинадцять спарингів у рамках підготовки до весняної частини сезону 2023/24.
Змагання відбулися 20-21 грудня у Винниках.
15 грудня відбулося жеребкування другого етапу Першої ліги.
НАЖИВО. 15.12.2023. Агробізнес перший весняний офіційний матч зіграє вдома
Змагання пройшли 12-13 грудня у Винниках.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
20.04.2024 | 5 тур | |
14.30 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
МАРІУПОЛЬ Маріуполь |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 22 | 18 | 3 | 1 | 41-12 | 57 |
2 | Інгулець | 22 | 15 | 4 | 3 | 43-14 | 49 |
3 | Лівий берег | 22 | 14 | 3 | 5 | 49-13 | 45 |
4 | Епіцентр | 22 | 9 | 9 | 4 | 31-24 | 36 |
5 | Маріуполь | 22 | 8 | 10 | 4 | 25-19 | 34 |
6 | Полтава | 22 | 9 | 7 | 6 | 40-32 | 34 |
7 | Агробізнес | 22 | 9 | 6 | 7 | 22-20 | 33 |
8 | Вікторія | 22 | 8 | 7 | 7 | 20-23 | 31 |
9 | Прикарпаття | 22 | 7 | 9 | 6 | 29-21 | 30 |
10 | Кудрівка-Нива | 22 | 7 | 9 | 6 | 24-26 | 30 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 0 | 2 | 8 | 11-35 | 2 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 8 | 1 | 1 | 42-8 | 25 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 2 | 2 | 6 | 10-30 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |