Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • !khmg_tablo.jpg

23 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Стартував 26-й Кубок міста

9 лютого 2019 у Волочиську розпочався традиційний турнір з футзалу пам'яті Тараса Осадчука.

У Кубку приймають участь 14 команд: 5 - з Волочиська, по одній - з Підволочиська та ще 8-ми населених пунктів Хмельницької та Тернопільської областей. 

Результати першого туру:

Група А

Хмелиська – Поляни – 0:3

Оболонь – НВК  – 8:0

Група Б

Підприємці – Зміна – 7:2

Група В

Староміщина – Богданівка   – 4:0

Центр – Війтівці  – 7:1

 

У заявках команд бачимо чимало імен, так чи інакше звязаних з ФК Агробізнес: 

Малащук Андрій, Даньків Тарас, Шум Сергій (ОБОЛОНЬ), Марків Віталій (НВК), Добропольський Сергій (ПІДПРИЄМЦІ), Буряк Руслан, Буряк Андрій, Арапоглу Екрем (ТАРНОРУДА), Коцій Іван (СТАРОМІЩИНА), Ємаєв Євген (ЦЕНТР), Донець Андрій, Чиж Сергій, Кубик Олег, Пюрко Олександр, Миронюк Ярослав, Ціх Ростислав (П’ЯТАЧОК), Яремішин Ярослав (КОРИСТОВА)

Про хід турніру щодня повідомлятимемо ТУТ

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 4 4 0 0 11 - 1 12
2 Поділля 3 3 0 0 9 - 1 9
3 Поділля U19 5 2 1 2 5 - 5 7
4 Нива (Теребовля) 5 2 0 3 8 - 7 6
5 Случ С 4 1 1 2 4 - 5 4
6 Нива (Вінниця) 4 1 1 2 7 - 11 4
7 ФК Малинськ 4 1 1 2 5 - 9 4
8 Случ К 3 0 0 3 1 - 11 0
   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

23 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0