Кубок України. 2023/24

2;2

2023/24

Перший попередній етап

27 липня 2023 

«Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл.) - «Фазенда» (Чернівці) – 6:1

«Олімпія» (Савинці) - «Кудрівка» (Кудрівка) – 0:1

«Штурм» (Іванків) - «ЮКСА» (Київ) – 1:1, пен. 4-5

Другий попередній етап

2 серпня

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Карпати» (Львів) - 2:1

«Металіст» (Харків) — «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) - 1:2

«Скала 1911» (Стрий) — «Хуст» (Хуст) - 5:2

«Поділля» (Хмельницький) — «Нива» (Тернопіль) - 0:0 (п. 2:3)

«Нива» (Вінниця) — «Агробізнес» (Волочиськ) - 0:1 (д.ч.) 

«Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл) — «Буковина» (Чернівці) - 1:0

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Полтава» (Полтава) - 1:0 (д.ч.)

«Інгулець» (Петрове) — «Металург» (Запоріжжя) - 4:3

«Кудрівка» (Кудрівка) — «Кремінь» (Кременчук) - 3:0

«Локомотив» (Київ) — «Діназ» (Вишгород)

«Звягель» (Звягель) — «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) - 5:0

«ЮКСА» (Київ) — «Нива» (Бузова) - 1:1 (п. 4:3)

«Чернігів» (Чернігів) — «Лівий берег» (Київ) - 1:2

«Тростянець» (Тростянець) — «Реал Фарма» (Одеса) – не відбудеться

«Маріуполь» (Маріуполь) - «Васт» (Миколаїв) - 5:2

«Дружба» (Мирівка) - «Вікторія» (Суми) - 1:2

Третій попередній етап

15 серпня

«Скала 1911» (Стрий) — «Нива» (Тернопіль) 

«Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл.) — «Агробізнес» (Волочиськ) 1:3 (1:1, дч)

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) - 1:2

«Звягель» (Звягель) — «ЮКСА» (Київ) – 4:0

«Локомотив» (Київ) — «Лівий берег» (Київ) - 0:2

«Кудрівка» (Кудрівка) — «Маріуполь» (Маріуполь) - 2:2 пен 6:7

«Інгулець» (Петрове) — «Вікторія» (Суми) - 0:1

«Тростянець» (Тростянець) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - 1:2

1/16 фіналу

23 серпня

«Скала 1911» (Стрий) — Рух (Львів) - 0:2

«Агробізнес» (Волочиськ) — Полісся (Житомир) - 0:2

«Епіцентр» (Кам'янець-Подільський)  - Верес (Рівне) — 1:3

«Маріуполь» (Маріуполь) — Колос (Ковалівка) - 2:2 пен 5:4

«Звягель» (Звягель) — Оболонь (Київ) - 0:1

«Лівий берег» (Київ) — Чорноморець (Одеса) - 1:2 дч

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — Металіст 1925 (Харків) - 1:3

«Вікторія» (Суми) — ЛНЗ (Черкаси) - 1:0

 

1/8 фіналу

26 вересня

«Рух» ПФК «Олександрія»  – 0:1

«Верес» «Шахтар»  – 0:3

27 вересня 

«Вікторія» «Минай»  – 1:0

«Металіст 1925» «Ворскла»  – 0:3

«Чорноморець» «Кривбас»  – 2:1

«Полісся» «Дніпро-1»  – 1:1 (пен. 5:4)

«Оболонь» «Динамо»  – 1:0

12 жовтня

ФСК «Маріуполь» «Зоря» – 0:1

 

1/4 фіналу

1 листопада

«Вікторія» – «Шахтар»

«Оболонь» – «Ворскла»

«Полісся» ПФК «Олександрія»

«Чорноморець» – «Зоря»

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА
ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА
24.05.2024 10 тур  
  13.00
ФСК МАРІУПОЛЬ
Маріуполь
  АГРОБІЗНЕС
Волочиськ
 
Бориспіль, Колос